Zkratky


Analyzátory IDEXX v ordinaci

Zabudované systémy snímkování podpoří efektivitu ve vaší ordinaci

Když si představíte snímky a kamery ve veterinární medicíně, možná vás hned napadne diagnostické zobrazovací vyšetření a chirurgické postupy. Tím však možnosti pokročilých snímkovacích systémů nekončí. S dnešní špičkovou veterinární technologií využívá umělá inteligence (AI) pořízené snímky k vykonávání celé řady automatických funkcí, abyste se mohli věnovat především svým pacientům a klientům. Je to jako mít několik párů očí navíc, které ve vaší praxi zajišťují hladký chod procesů. Chyby při zakládání vzorků jsou odhaleny, ještě než mohou zpomalit vaši práci. Pravidelně probíhají opatření pro kontrolu kvality.

man holding orange and white cat.

Biochemický analyzátor Catalyst One a hematologický analyzátor ProCyte One jsou vybaveny svou vlastní verzí pokročilého snímkovacího systému, který zvyšuje efektivitu a zlepšuje kontrolu kvality ve vaší praxi. Díky těmto technologiím uvnitř našich inovativních analyzátorů vidíte více, a navíc slouží jako „oči“ dalších působivých funkcí. S těmito snímkovacími systémy poběží vaše praxe jako po másle bez ohledu na to, kolik klientů projde vašimi dveřmi.

Podívejme se na tři důležité výhody analyzátorů IDEXX, které jsou vybaveny snímkovacím systémem.

Maximálně efektivní využití času, aby nedocházelo ke zpožděním při poskytování péče

Existuje několik procesů, které během analýzy pacientských vzorků představují významný faktor pro efektivní využívání času. Jedním z nich je zakládání vzorků. U některých analyzátorů dostupných na trhu je nesprávné založení vzorku chybou, která stojí spoustu času. Představte si tuto situaci: Založíte vzorky, stisknete tlačítko a jdete se věnovat jiné práci. Pak se vrátíte k analyzátoru a zjistíte, že se vůbec nerozběhl.

Snímkovací systém analyzátoru Catalyst One něco takového nedopustí. Vizuálním načtením zásuvky na vzorky zaznamená chyby při založení během několika sekund a ihned na ně upozorní. Toto okamžité varování, když je něco špatně nebo něco chybí, vám umožňuje neprodleně zjednat nápravu a ušetřit cenný čas. Zapomněli jste založit vzorek? Nevadí, analyzátor vás upozorní na konkrétní důvod zdržení.

Obdobně je naprogramován snímkovací systém analyzátoru ProCyte One: je ekvivalentem dalšího páru očí a umožňuje vám využívat čas naplno. Upozorňuje na chyby při založení vzorku, rozpozná, která zkumavka se používá, a provede potřebnou úpravu k odebrání vzorku. Analýza neproběhne, dokud není chyba odstraněna, aby se omezilo plýtvání vzorky.

Na kontrolu kvality můžete zapomenout – probíhá automaticky

Ve veterinární praxi se často netrhnou dveře, takže si nemůžete dovolit neefektivní využívání času. Analyzátor ProCyte One vás před touto pastí ochrání, jelikož jeho snímkovací systém celý proces kontroly kvality zjednodušuje a zkracuje. Načte datum expirace a číslo šarže, čímž odbourá nutnost skenovat čárové kódy ručně. Jelikož běží automaticky v pozadí, nemusíte se mu nikterak věnovat.

V konečném důsledku ušetříte čas, budete zvládat pacienty a mít jistotu, že analyzátor ve vaší ordinaci funguje efektivně a generuje přesné výsledky.

Technologie umožňující další funkce

Snímkovací systémy v analyzátoru Catalyst One jsou nedílnou součástí mnoha inteligentních funkcí analyzátorů pro veterinární ordinace a pomáhají vám a vašemu týmu eliminovat neefektivní využívání času.

Snímkovací systém uvnitř analyzátoru Catalyst One ve spolupráci s umělou inteligencí vybere nejlepší způsob zpracování. Představte si auto s parkovací kamerou. Když se podíváte na displej, můžete se rozhodnout, jak nejlépe zacouvat ze zvoleného místa či z něj vycouvat. Analyzátor Catalyst One funguje na podobném principu. Systém snímkování, který je v něm zabudovaný, pořídí snímek vzorku a interní algoritmus následně určí jeho kvalitu. Druhá kamera v systému mezitím prozkoumá čárové kódy slidu, které obsahují pokyny ke zpracování. AI si je přečte a provede je.

To vše se děje automaticky a přímo v analyzátoru. Na vás je jen, abyste založili vzorky a slidy.


S těmito zabudovanými snímkovacím systémy je úplně jedno, jaký fofr zrovna v ordinaci máte. Analyzátory IDEXX vám ulehčí práci, abyste se mohli soustředit na své pacienty a klienty.

Zvládat pracovní nával ve veterinární praxi není hračka, ale technologie IDEXX vám může poskytnout rozhodující impuls, abyste se mohli zaměřit na to, na čem opravdu záleží: na své pacienty a klienty. Diagnostické analyzátory IDEXX vás zbaví ubíjejících úkolů, ušetří váš čas a zvýší vaši efektivitu – a zároveň vám nabídnou úžasnou přesnost. Domluvte si s námi schůzku a ukážeme vám naše technologie v akci.

Přečtěte si, jak nové technologie pomohou vaší praxi

Veterinary technician holding brown dog with a ProCyte One analyzer on the shelf.

Inteligentní veterinární technologie drží krok s nároky vaší ordinance

Ptáte se někdy, jaké by bylo mít technologii, která se v zákulisí aktivně stará o to, aby ve vaší ordinaci vše běželo jako na drátkách? .

veterinarian talking to technician with corgi on exam table.

Umělá inteligence ve veterinární medicíně vede k EFEKTIVITĚ a nebývalé přesnosti

V roce 2021 těžíme z aplikací umělé inteligence (artificial intelligence, AI) prakticky ve všech oblastech života. Ani veterinární medicína není výjimkou. .

Zjistěte více o konkrétním analyzátoru. Naši zástupci jsou vám kdykoliv k dispozici a rádi vám pomohou.