Zkratky


S MyIDEXX nyní zvládnete ještě více

Snadný přístup k online službám IDEXX pro správu Vaší praxe
 

Přihlaste se ještě dnes

MyIDEXX nabízí snadný přístup k hlavním informacím pro správu vaší praxe

 • Po jediném přihlášení můžete objednávat produkty a spotřební materiál, sledovat kurzy IDEXX a seznamovat se s našimi produkty a obchodními informacemi šitými na míru Vaší praxi.
 • Snadno můžete sledovat, jak si vedete v programu IDEXX 360.
 • Můžete bezpečně řídit přístup svých zaměstnanců ke klíčovým obchodním informacím.
 • Aktuální ceník vždy při ruce. Mějte dokonalý přehled o všech vašich výdajích v jednotlivých letech. 
   

Přihlaste se ještě dnes

MYIDEXX administrator dashboard showing the Manage Users page for customers

Určením správce praxe získáte rychleji přístup k více možnostem 

 • Správa uživatelů: Jednoduchá správa přístupu pracovníků k online službám IDEXX.
 • Správa praxe: Přístup k hlavnímu panelu programu IDEXX 360.
 • Upozornění e-mailem: Jakmile se změní přístup pracovníků k online službám IDEXX, dostanete upozornění e-mailem.
 • IDEXX Ceník: získejte automaticky nový ceník na další rok již 1. prosince 2023! 
   

Časté otázky

MyIDEXX je Váš online účet IDEXX. Na základě jediné registrace máte přístup k online službám IDEXX včetně online objednávek IDEXX, vzdělávacího centra IDEXX a nově i programu IDEXX 360. Prostřednictvím služby MyIDEXX můžete pohodlně a bezpečně objednávat produkty, spravovat historii svých školení a sledovat, jak si vedete v programu IDEXX 360. A protože Váš účet zahrnuje váš osobní profil a údaje o Vaší praxi, budete mít nyní snadný přístup k historii vzdělávání a k hlavním údajů o své společnosti.

Zatím ne. V systému VetConnect PLUS až do odvolání používejte stávající přihlašovací údaje. Na budoucí integraci této služby pracujeme a upozorníme Vás, až to bude hotové.

Přidělení oprávnění správce praxe představuje další způsob, jak zvýšit zabezpečení své praxe a také přístup k zabezpečeným obchodním informací od společnosti IDEXX. Správci mohou určovat, kteří zaměstnanci mají přístupové právo k online objednávkám IDEXX, ke službě IDEXX 360 a k dalším službám IDEXX. Správcům budeme také posílat upozornění na změny v nastaveních přístupu zaměstnanců. Tím bude přístup k informacím o objednávkách a programech zabezpečen a omezen pouze na oprávněné osoby.

Pokud potřebujete správcovský přístup pro svou praxi, můžete si toto oprávnění nastavit pomocí volby Add/Remove Business (Přidat/odebrat společnost) v části Personal/My profile (Osobní/Můj profil) na hlavním panelu MyIDEXX a provést ověření podle pokynů. Informace ověříte zadáním jedné ze tří posledních plateb poukázaných společnosti IDEXX (včetně DPH). Platby společnosti IDEXX naleznete na výpisu z bankovního účtu své kliniky.  Pokud budete potřebovat pomoc, požádejte o ni svého stávajícího správce praxe nebo nás kontaktujte na lince (CZ) +420 239 018 034 (SK) +421 268 622 417.

Všichni pracovníci z Vaší praxe mají určitě spoustu práce a pravděpodobně také jedinečné potřeby. Díky osobním profilům může správce praxe bezpečně spravovat přístup k službám IDEXX pro všechny pracovníky. Objednávky a údaje programu IDEXX 360 tak budou omezeny jen na ty, kteří je potřebují. Kromě toho budeme moci každému zaměstnanci nabídnout produkty a informace přesně podle jeho potřeb.

Číslo účtu najdete na jakémkoli výpisu nebo faktuře od společnosti IDEXX. Zde uvádíme příklad, kde je na dokumentu číslo účtu uvedeno. Číslo účtu také najdete vedle názvu Vaší veterinární praxe na hlavním panelu služby MyIDEXX.

Find your IDEXX account number

Díky Vašemu obchodnímu vztahu Vám budeme moci poskytovat bezpečný přístup k příslušným službám IDEXX včetně programů, jichž se může Váš účet účastnit.

E-mailová adresa představuje bezpečný způsob zabezpečení Vašich přihlašovacích údajů. Pokud někdy své přihlašovací údaje, budeme to moci snadno napravit, pouze pokud budete mít přístup ke svému e-mailovému účtu a k nastavením. V takovém případě stačí kliknout na volbu I forgot my passphrase (Zapomněl/a jsem heslo) na přihlašovací obrazovce a zadat svou e-mailovou adresu. Potom klikněte na odkaz obsažený v e-mailu a vytvořte si nové heslo.

Podle svých nastaveních od nás můžete dostávat e-maily související s Vašimi online objednávkami IDEXX. K přijímání e-mailů od společnosti IDEXX se můžete přihlásit kliknutím sem. Každý e-mail, který obdržíte, bude obsahovat možnost provést změnu nastavení zasílaných e-mailů nebo jejich úplné odhlášení. Další informace najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Potřebujete pomoc, abyste se stali správcem? Kontaktujte svého zástupce.
CZ +420 239 018 034
SK +421 268 622 417
Po – Pá 08:00 – 17:30 hod.