Zkratky


Software a služby

 

Společnost s vedoucím postavení na poli řešení pro zlepšování ziskovosti a poskytování vysoce kvalitní péče.

 


Software pro řízení praxe

VetConnect PLUS

Připojená řešení pro podporu rozhodování v rámci vaší klinické praxe

Další informace

IDEXX VetLab Station

Všechny diagnostické výsledky na jednom místě

Prohlížet

Shromáždit, zjednodušit a vylepšit

Shromáždit

Shromážděte všechny důležité údaje

Přestaňte se honit za výsledky, grafy a poplatky. Společnost IDEXX vám může poskytnout řešení pro shromažďování a organizaci všech vašich aktivit pro přehlednější ordinaci. Už nebudete muset neustále hledat ztracené věci. Jen otevřete svůj software a najdete je kdekoliv a kdykoliv.

Zjednodušit

Informace naleznete ve formátech usnadňujících jejich interpretaci.

Konečně jste našli, co jste hledali, ale teď zjišťujete, že to nedává žádný smysl? IDEXX vám pomůže rychle zobrazit trendy a nejrelevantnější části vaší ordinace, a to pouhým kliknutím. Od diagnostických trendů až po nadcházející schůzky čekajících pacientů – IDEXX to vše zjednodušuje.

Zlepšit

Zlepšete zdraví svých pacientů a svou praxi.

Vaši pacienti vás potřebují a stejně tak i vaše podnikání. IDEXX vám pomůže se správnou diagnózou zvířat a s vaší ordinací. Okamžitý přístup k výsledkům a rychlé přehledy s grafy umožňují rychlejší a jasnější diagnostiku. Elektronická správa diáře, inventáře a neuhrazených plateb pacientů vám umožní identifikovat oblasti, na které je třeba zaměřit váš drahocenný čas a zlepšovat je. Marketingové nástroje pomáhají vaší ordinaci růst a vašimi dveřmi tak přichází více zvířecích pacientů.

Podpora