Screening parazitů

Inovativní screeningové testy běžných nemocí

Referenční laboratoře IDEXX nabízejí inovativní screeningové testy běžných onemocnění, jako jsou dirofilarióza, nemoci přenášené klíšťaty a intestinální parazité.
 

Kontaktujte nás

Vybrané testy


ELISA testy fekálních antigenů intestinálních parazitů

Fekální antigeny vylučují dospělí červi; v jejich vajíčkách nejsou přítomny. IDEXX ELISA testy fekálních antigenů intestinálních parazitů detekují parazity v prepatentním stadiu, čímž překonávají obtíže způsobené přerušovaným kladením vajíček a snižují četnost výskytu kontaminace prostředí potenciálně infekčními vajíčky.

  • Detekujte infekce dospělými parazity dříve, než je možná detekce vajíček testováním trusu na přítomnost vajíček a parazitů.
  • Snižte počet falešně negativních výsledků v důsledku přerušovaného kladení vajíček parazitem.
  • Zjistěte infekce až o 30 dní dříve a zjistěte více infekcí v porovnání s pouhým fekálním testováním na přítomnost vajíček a parazitů.1
     

Fecal Dx Clinical Reference Guide. .

Test Lab 4Dx Plus

Test Lab 4Dx Plus je standard v diagnostice dirofilariózy a nemocí přenášených klíšťaty. Tento test ELISA detekuje antigen původce dirofilariózy, Ehrlichia canis, Ehrlichia ewingii,Anaplasma phagocytophilum,Anaplasma platys a protilátky proti Lymské borelióze v jednom vzorku krve.

Test Lyme Quant C6

Test Lyme Quant C6, výlučně od referenčních laboratoří IDEXX, měří hladinu protilátek C6 v krvi vašeho pacienta. Tento test, který je částí dvoufázového přístupu, vám pomůže s diagnostikou, kvantifikací, léčbou a monitorováním psů nakažených Lymskou boreliózou. Rychle identifikujte Lymskou boreliózu u psů a monitorujte zvolenou léčbu pomocí hodnotných měřitelných informací.

Podpora

CZSK +49 1802 838 633

Nabídka testů

Prohlédněte si nabídku „Testy“, kde naleznete úplný seznam nabídek referenčních laboratoří IDEXX.


Literatura

  1. Elsemore DA, Geng J, Flynn L, et al. Enzyme-linked immunosorbent assay for coproantigen detection of Trichuris vulpis in dogs. J Vet Diagn Invest. 2014; 26(3):404-411.