Referenční laboratoře IDEXX
OBJEVTE VÍCE

Brown dog in grass panting and looking left

Screening parazitů

Inovativní screeningové testy běžných nemocí

Referenční laboratoře IDEXX nabízejí inovativní screeningové testy běžných onemocnění, jako jsou dirofilarióza, nemoci přenášené klíšťaty a intestinální parazité.
 

Kontaktujte nás

Vybrané testy


ELISA testy fekálních antigenů intestinálních parazitů

Fekální antigeny vylučují dospělí červi; v jejich vajíčkách nejsou přítomny. IDEXX ELISA testy fekálních antigenů intestinálních parazitů detekují parazity v prepatentním stadiu, čímž překonávají obtíže způsobené přerušovaným kladením vajíček a snižují četnost výskytu kontaminace prostředí potenciálně infekčními vajíčky.

  • Detekujte infekce dospělými parazity dříve, než je možná detekce vajíček testováním trusu na přítomnost vajíček a parazitů.
  • Snižte počet falešně negativních výsledků v důsledku přerušovaného kladení vajíček parazitem.
  • Zjistěte infekce až o 30 dní dříve a zjistěte více infekcí v porovnání s pouhým fekálním testováním na přítomnost vajíček a parazitů.1
     

Fecal Dx Clinical Reference Guide. .

Test Lab 4Dx Plus

Test Lab 4Dx Plus je standard v diagnostice dirofilariózy a nemocí přenášených klíšťaty. Tento test ELISA detekuje antigen původce dirofilariózy, Ehrlichia canis, Ehrlichia ewingii,Anaplasma phagocytophilum,Anaplasma platys a protilátky proti Lymské borelióze v jednom vzorku krve.

Test Lyme Quant C6

Test Lyme Quant C6, výlučně od referenčních laboratoří IDEXX, měří hladinu protilátek C6 v krvi vašeho pacienta. Tento test, který je částí dvoufázového přístupu, vám pomůže s diagnostikou, kvantifikací, léčbou a monitorováním psů nakažených Lymskou boreliózou. Rychle identifikujte Lymskou boreliózu u psů a monitorujte zvolenou léčbu pomocí hodnotných měřitelných informací.

Podpora

CZ +420 239 018 034
CS-Czech-Slovakia@idexx.com
SK +421 268 622 417
CS-Czech-Slovakia@idexx.com

Po - Pá 08:30 - 17:00 hod

Nabídka testů

Prohlédněte si nabídku „Testy“, kde naleznete úplný seznam nabídek referenčních laboratoří IDEXX.

Literatura

  1. Elsemore DA, Geng J, Flynn L, et al. Enzyme-linked immunosorbent assay for coproantigen detection of Trichuris vulpis in dogs. J Vet Diagn Invest. 2014; 26(3):404-411.