Zkratky


Analyzátory IDEXX v ordinaci

Inteligentní veterinární technologie drží krok s nároky vaší ordinance

Ptáte se někdy, jaké by bylo mít technologii, která se v zákulisí aktivně stará o to, aby ve vaší ordinaci vše běželo jako na drátkách? Problémy s analyzátorem by vyřešily aktualizace softwaru, které by se samy instalovaly, jakmile by byly k dispozici. Data pacientů a snímky by se automaticky zálohovaly do cloudu a neztrácely by se. Kalibrace slidů a úpravy robotů by probíhaly bez povšimnutí. S touto technologií byste měli klid v duši a nemuseli byste se zabývat řešením problémů a sledováním nejnovějších technologických trendů. Technologie by se vyvíjela společně s vámi, a tak byste svůj čas mohli věnovat tomu, co je důležité: práci s pacienty a klienty.

Veterinary technician holding brown dog with a ProCyte One analyzer on the shelf.

Máme pro vás dobrou zprávu: Taková technologie existuje. IDEXX SmartService Solutions je přesně ta proaktivní technologie a vedle výše uvedených výhod nabízí i spoustu dalších.

Podívejme se na některé přínosy IDEXX SmartService Solutions podrobněji a vysvětleme si, jak pomůže vaší praxi.

Neustále se vyvíjející technologie, abyste mohli pomoci více pacientům

Život ve veterinárních praxích se nezastaví. Abyste udrželi krok s dobou, potřebujete své vlastní analyzátory.

IDEXX SmartService Solutions je technologie IDEXX, která na dálku aktualizuje software našeho chemického analyzátoru Catalyst Dx, hematologického analyzátoru ProCyte One a hematologického analyzátoru ProCyte Dx, abyste vždy měli k dispozici nejnovější verzi. Stačí kliknutím přijmout aktualizaci a dle potřeby analyzátor restartovat – a máte hotovo. Zpracování vzorků bude narušeno jen minimálně, takže můžete pokračovat v práci. A nemusíte investovat do nového analyzátoru pokaždé, když se zlepší technologické možnosti.

S IDEXX SmartService Solutions se snímky a data vašich pacientů navíc zálohují v cloudu. Tam probíhá jejich analýza v zájmu soustavného zlepšování a aktualizací technologie.

Technologie IDEXX SmartService Solutions zabudovaná do analyzátorů ProCyte One a ProCyte Dx dokonce usnadňuje sdílení výsledků pacientů a rozptylových diagramů, které slouží jako vizualizace CBC, s týmem podpory IDEXX, když potřebujete s něčím pomoci. Analyzátor je automaticky ukládá do cloudu, kde k nim máme přístup i my, abychom vám mohli snadno pomoci.

Soustřeďte se na své pacienty

Pokud máte plné ruce práce, znamená to, že vaše praxe roste, což je výborná zpráva! Když ale máte na starost mnoho pacientů, jsou technické zádrhele to poslední, co potřebujete. IDEXX SmartService Solutions řeší problémy, ještě než si jich všimnete.

Jak? Pomocí automatických procesů založených na cloudu analyzujeme výkonnost analyzátorů a podle potřeby je kalibrujeme a optimalizujeme. Využíváme data o kontrole kvality z tisíců analyzátorů ve veterinárních praxích po celém světě, hodnotíme jejich výkonnost individuálně i ve srovnání s jinými analyzátory v klinickém prostředí a podle potřeby na dálku řešíme problémy. Někdy provedeme opravu ještě předtím, než si problému všimnete. Tak vám a vašim spolupracovníkům uvolňujeme ruce pro další úkoly, které pozitivně ovlivňují vaši efektivitu a příjmy.

Provádíme kontrolu kvality, abyste na ni nemuseli myslet vy

V ideálním případě byste pravidelně měli provádět kontrolu kvality, abyste měli přehled o výkonnosti svého analyzátoru a zajistili trvalou přesnost výsledků. Technologie IDEXX SmartService Solutions v analyzátoru ProCyte One hraje zásadní roli v automatizaci procesů kontroly kvality, abyste se jimi nemuseli zabývat sami.

Díky tomu, že jsou naše analyzátory vybaveny technologií IDEXX SmartService Solutions, máte o starost méně. Můžete se tak plně zaměřit na poskytování špičkové péče svým pacientům.

Přečtěte si, jak nové technologie pomohou vaší praxi

veterinarian talking to technician with corgi on exam table.

Umělá inteligence ve veterinární medicíně vede k efektivitě a nebývalé přesnosti!

V roce 2021 těžíme z aplikací umělé inteligence (artificial intelligence, AI) prakticky ve všech oblastech života. Ani veterinární medicína není výjimkou. Přečtěte si celý článek.

man holding orange and white cat.

Zabudované systémy snímkování podpoří efektivitu ve vaší ordinaci

Když si představíte snímky a kamery ve veterinární medicíně, možná vás hned napadne diagnostické zobrazovací vyšetření a chirurgické postupy. .

Dowiedz się więcej o konkretnym analizatorze. Nasz przedstawiciel pomoże na wszystkich etapach procedury.